Сучасний лінійний світильник на 5 прозорих плафонів та два кільця

- Нет в наличии
- Код: AOC4-800
5 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний лінійний світильник в корпусі чорного кольору на 5 прозорих плафонів та два кільця з вбудованими світлодіодами з нейтральним колірним режимом роботи.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 25 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AOC 4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 5 495 ₴








