Бра в білому корпусі на 1 плафон із чорно-білими візерунками

- Нет в наличии
- Код: B6634B/1 WT
395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у білому металевому корпусі, оснащений одним плафоном, розміром 12х10 см. Плафон виготовлений з прозорого скла, прикрашеного стильними чорно-білими візерунками. Елегантними акцентами на цій моделі є хромовані деталі фурнітури. Відступ від стіни 26 см. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та білий) і у 4-х комплектаціях: на 1, 2, 3 та 5 плафонів та бра. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 26 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Прозорий з візерунком |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серия | 6634B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 395 ₴






