Підвісний світильник-патрон в стилі Loft

- В наличии
- Код: AA394/1
1 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник-патрон в стилі Loft у металевому копусі кольору латунь. Особливим акцентом даного світильника є текстурний скляний плафон, розміром 12х10 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 155 см |
| Минимальная высота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 055 ₴





