Стельовий світильник DUO LINE в чорному корпусі на 2 плафони

- В наличии
- Код: 50611/2
1 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стельових світильників DUO LINE у чорному металевому корпусі із фурнітурою кольору хром, представлена у різній комплектації: 1, 2, 3 та 4 плафони.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Білий з візерунком |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Серия | 50611 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 095 ₴






