Металева люстра на 3 плафони з елементами дерева

- В наличии
- Код: 51898/3
1 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра виконана із металу чорного кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою сатин. Янтарні плафони діаметром плафону 15 см з цоколем Е27. Є регулюючий механізм. Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Метал + деревина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 51898 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 1 535 ₴






