Біла люстра на 5 плафонів з елементами дерева

- В наличии
- Код: 51899/5
2 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра виконана із металу білого кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою хром. Білі матові плафони діаметром плафону 12 см з цоколем Е27. Є регулюючий механізм. Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Матовий |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Метал + деревина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 51899 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 2 455 ₴







