Дизайнерський латунний підвіс з гнучкою LED стрічкою

- Нет в наличии
- Код: 77020/H AB
4 256 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана люстра складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки свому дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель люстри представлена у корпусі 60 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 80 см |
| Мощность, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | 77020 AB |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 4 256 ₴






