Люстра в хромовому корпусі з пластинами з комбінованого скла

-15%
- В наличии
- Код: MD9046 CH
8 325 ₴
7 076,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла. Діаметр люстри - 60 см. Висота корпуса до 50 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
| Серия | Y 09 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 076,25 ₴




