Розкішна люстра з пір'ям в золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: MJ38
15 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна люстра з пір'ям в золотистому корпусі у двох діаметрах - 80 см та 100 см Джерелом світла є цоколь G4 на 3 лампи + вбудований світлодіодний елемент
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Пір'я |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 55х55х13 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 15 875 ₴









