Люстра в золотистому корпусі на 35 пелюсток-плафонів

- Нет в наличии
- Код: H686/35 NEW GD+FR
6 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра із колекції освітлювальних приладів із плафонами-пелюстками. Люстра виготовлена із металу золотого кольору. Має 35 плафонів-пелюсток з цоколем G4. В комплекті ідуть лампочки, потужністю 1 Вт. Діаметр люстри - 80 см, загальна висота - 20 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 35 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 9х7 см |
| Розмір стельової основи | 26х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 GD |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 6 495 ₴







