Підвісна люстра-кільце на 45 ламп в флористичних мотивах

- В наличии
- Код: H687/45 WT
8 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренд в природніх мотивах. Сучасна люстра-кільце в корпусі білого кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку. Люстру на 45 ламп рекомендуємо на площу до 24 м кВ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 45 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 92х92х32 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | H 686 WT |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 110 |
- Цена: 8 015 ₴




