Світлодіодний накладний чорний прямокутний світильник 16х6 см

- Нет в наличии
- Код: OT063
845 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний накладний світильник для фасадного та інтер’єрного підсвічування прямокутної форми. Представлений у чорному металевому корпусі. Особливість фасадного світильника - тепле одностороннє світло .
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 16 |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір упаковки | 17х7х7 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип крепежа | задня стінка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 |
- Цена: 845 ₴




