Фасадний чорний світильник квадратної форми 16х16 см

- В наличии
- Код: OT047
1 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадний LED світильник квадратної форми з теплим світлом в чорному матовому металевому корпусі.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 16 |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір упаковки | 17х17х21 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип крепежа | задня стінка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16 |
- Цена: 1 505 ₴






