Відкритий фасадний настінний циліндричний світильник 30х11 см

- В наличии
- Код: OT567
1 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадний настінний LED світильник в чорному металевому корпусі з теплим світлом. Ця витончена модель світильника циліндричної форми стане чудовим доповненням фасаду будь-якої будівлі. Мяке тепле світло з двох сторін світильника додасть атмосфери затишку та комфорту. Розмір основи, що кріпиться до стіни - 10х6 см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 30 |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 31х12х18 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип крепежа | задня стінка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11 |
- Цена: 1 235 ₴






