Підвісна люстра в корпусі хром з кришталевим камінням

-15%
- В наличии
- Код: 706D CH+CL
28 135 ₴
23 914,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в корпусі хром з кришталевим камінням у діаметрі 60 см, 80 см та 100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 95х95х17 см |
| Серия | 706 CH |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100 |
- Цена: 23 914,80 ₴




