Світильник Arryn у чорному корпусі з кульками латунь

- Нет в наличии
- Код: MBJ2 BK
23 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Екстравагантна люстра Arryn у чорному корпусі з неоновим розсіювачем
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 220 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | неон |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 26 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Розмір упаковки | 101х29х32 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | B |
| Тип крепежа | у 4х точках |
- Цена: 23 695 ₴










