LED люстра на 3 режими освітлення

- Нет в наличии
- Код: MJ46-500
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра на 3 режими освітлення в корпусі метал білого кольору із сірою фурнітурою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 9 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 47 |
| Розмір монтажної планки | 44 см |
| Розмір стельової основи | 44х3 см |
| Розмір упаковки | 57х57х11 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 645 ₴







