Дизайнерський LED світильник у золотистому корпусі

- Нет в наличии
- Код: D8141-1500 GD
7 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі золотистого кольору Модель представлена у двох кольорах корпусу - золотистий та чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.6 |
| Длина | 150 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 38 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 130х49х20 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 8141 |
| Тип крепежа | Металевий трос |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 7 275 ₴







