Дизайнерський світильник Gravity

- В наличии
- Код: D9056-600 BK
12 515 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський світильник в чорному корпусі Gravity
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 515 ₴









