Стельова дизайнерська люстра LED

-10%
- В наличии
- Код: MJ50-500 BK+WT
4 465 ₴
4 018,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова LED люстра в чорно-білому корпусі із направляючим спотом В комплекті пульт дистанційного управління, є можливість керувати за допомогою мобільного додатку
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Высота | 9 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 61 |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір стельової основи | 30х4 см |
| Розмір упаковки | 56х46х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 4 018,50 ₴







