Сучасна люстра із направляючими спотами

- Нет в наличии
- Код: MJ52/2+LED
4 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова LED люстра в чорно-білому корпусі із направляючими спотами В комплекті пульт дистанційного управління, є можливість керувати за допомогою мобільного додатку
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Высота | 9 |
| Длина | 47 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 29 |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір стельової основи | 30х4 см |
| Розмір упаковки | 54х54х14 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 47 |
- Цена: 4 125 ₴







