Стельова люстра LED в білому корпусі з направляючими спотами

- В наличии
- Код: C13/500
3 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Популярна стельова модель світлодіодного світильника з направляючими спотами в мінімалістичному дизайні Потужність 80 Вт (45Вт з теплим та холодним світлом + режим нічника 20Вт) Cпоти з теплим колірним режимом (3000К)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 12 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 80 Вт |
| Розмір монтажної планки | 38,5 см |
| Розмір упаковки | 55х55х20 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 905 ₴









