Підвісна люстра в хромі з білими плафонами

-20%
- В наличии
- Код: SG47/15 CH+WT
7 775 ₴
6 220 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в хромі з білими плафонами Максимальна потужність лампочки, яка підійде за розміром плафону - 4 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 155 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 50х50х28 см |
| Серия | MJ 17 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 6 220 ₴





