Настінне бра із скляними прозорими паличками

- Нет в наличии
- Код: B017/2 GD+CL
1 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра із скляними прозорими паличками
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір упаковки | 50х17х13 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 945 ₴








