Люстра видовжена в чорному корпусі на 6 плафонів (тип В)

- Нет в наличии
- Код: SGJ7/6B BK+WT
3 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра видовжена у металевому корпусі чорного кольору із 6-а білими плафонами довжиною 120 см. Ця модель люстри представлена у двох видах кріплення: тип А - у двох точках: дві стельові основки 10х2 см ( монтажні планки по 10 см) тип В - одна велика стельова основка 60х6х2 см (монтажна планка - 28 см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х2 см |
| Серия | SGJ 7 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 3 985 ₴






