Стельова люстра Water Drops

-25%
- В наличии
- Код: S17G-600 GR
12 995 ₴
9 746,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра Water Drops Сучасна каскадна мінімалістична серія підвісних скляних крапель у двох кольорах: янтар та графіт. Додаткове точкове освітлення вбудоване в стельове кріплення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 22 |
| Розмір монтажної планки | 43 см |
| Розмір стельової основи | 58х4 см |
| Розмір упаковки | 66х66х21 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | S 17G |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 746,25 ₴






