Підвісна люстра-кільце Magic Beans на 10 плафонів d 60

-15%
- В наличии
- Код: SG18/10 BK
7 095 ₴
6 030,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра-кільце Magic Beans в чорному металевому корпусі з підвісними білими плафонами. Дана модель люстри представлена у двох розмірах, діаметром 60 та 80 см на 10 та 14 плафонів відповідно.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір упаковки | 56х56х23 см |
| Серия | SG 18 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 030,75 ₴






