Видовжена люстра Magic Beans

-15%
- В наличии
- Код: SG18L-1200 BK
5 555 ₴
4 721,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами Magic Beans
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Розмір упаковки | 116х23х15 см |
| Серия | SG 18 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 4 721,75 ₴







