Сучасна модель світильника Spoor на тросах зі спотами

-10%
- В наличии
- Код: J063/12 BK
10 285 ₴
9 256,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель для вільного простору, високих стель або для освітлення над робочою зоною, обіднім столом та між сходами в будинках на 3/6/9 плафонів в корпусі метал чорного кольору Дизайн люстри виконаний в сучасному стилі з плафоном у вигляді споту на дві лампи Є можливість регулювання напрямку плафону В одному плафоні дві лампи, одна направлена вверх, друга вниз, цоколь GU 10
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 22 см |
| Розмір упаковки | 70х70х11 см |
| Серия | J 063 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 9 256,50 ₴






