Настінний світильник Estevan

- Нет в наличии
- Код: B4-280*480 BK+GD
1 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник Estevan в чорному кольорі корпусу із золотистою фурнітурою та білим матовим плафоном
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 48 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 39х34х16 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 28 |
- Цена: 1 995 ₴









