Видовжена люстра Xavier з кришталевим камінням

- В наличии
- Код: MD9132L-1000
18 835 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена підвісна люстра Xavier з кришталевим камінням
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір стельової основи | 22х10х4 см |
| Розмір упаковки | 106х42х13 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MD 9132 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 36 |
- Цена: 18 835 ₴










