Бра в хромі з видовженими підвісами

-15%
- В наличии
- Код: W101B/4 CH
3 015 ₴
2 562,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра в хромованому корпусі з видовженими підвісами, на яких розміщено безліч кришталиків
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х40х15 см |
| Серия | 706 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 562,75 ₴




