Бра в золоті з видовженими підвісами

- Нет в наличии
- Код: W101B/4 GD
2 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра в золотистому корпусі з видовженими підвісами, на яких розміщено безліч кришталиків
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х40х15 см |
| Серия | 706 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 795 ₴







