Бра дизайнерське з крижаними пластинами

- В наличии
- Код: MB8082
3 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра дизайнерське з крижаними пластинами В серії до бра є люстра
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.2 |
| Высота | 18 |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 31х21х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MD 8082 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 905 ₴










