Бра в золоті з матовими монетками

-15%
- В наличии
- Код: W105B/3 GD
3 455 ₴
2 936,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра в золотистому корпусі з матовими скляними монетками
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х35х15 см |
| Серия | 701 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 2 936,75 ₴








