Бра в хромі з матовими монетками

- Нет в наличии
- Код: W105B/3 CH
3 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра в хромовому корпусі з матовими скляними монетками.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 40х35х15 см |
| Серия | 701 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 3 195 ₴





