Дизайнерський підвісний світильник DIVINA

- Нет в наличии
- Код: 745D-1
8 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвісний світильник DIVINA у золотистому каркасі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 260 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 57х23х20 см |
| Серия | MD 5011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 8 095 ₴










