Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця

-40%
- В наличии
- Код: D9001-600+400
17 495 ₴
10 497 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Диаметр | 60+40 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 56 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 497 ₴








