Чарівна люстра в хромі Pearl selection

-15%
- В наличии
- Код: 723D-600 CH+WT
10 695 ₴
9 090,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в корпусі хром з підвісами-перлинами у декількох діаметрах : 60 см та 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Перламутровий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 66 см |
| Розмір стельової основи | 7х10 см |
| Розмір упаковки | 45х45х32 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 090,75 ₴







