Настінний світильник для вулиці з скляним плафоном

-15%
- В наличии
- Код: 3041 W BG
1 305 ₴
1 109,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник для вулиці з скляним плафоном
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Цвет корпуса | Застаріле золото |
| Количество ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 14х12 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Розмір упаковки | 28х21х18 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 109,25 ₴






