Люстра з скляними прозорими елементами

- Нет в наличии
- Код: Y03CH+TR
10 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іноді природа здатна дивувати своїми формами, лініями, об’ємами, як і ця люстра, що перейняла на себе складні, але водночас зачаровуючі природні мотиви Люстра з підвісними, об’ємними скляними елементами, що каскадно розмістились на хромованому корпусі діаметром 60 або 80 см Рекомендуємо на площу 14-20 м кВ (+ додаткові джерела світла)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 8 |
| Высота | 70 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 250 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 76х76х49 см |
| Серия | Y 03 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 10 295 ₴







