Мінімалістичний лінійний світильник Mantra Kitesurf

- Нет в наличии
- Код: MJ24A-800 BK
3 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжений лінійний світильник Mantra Kitesurf в чорному кольорі корпусу
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір стельової основи | 60х3х5 см |
| Розмір упаковки | 82х38х9 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 24 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 095 ₴









