Підівісна люстра з хромованими пластинами

- В наличии
- Код: MJ35 CH
12 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підівісна люстра в двох діаметрах з хромованими алюмінієвими пластинами
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 84х84х12 см |
| Серия | MJ 31 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 055 ₴








