Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі

- Нет в наличии
- Код: MBJ5-1200
6 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі чорного кольору із золотистою фурнітурою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 68 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 38 см |
| Мощность, Вт | 23 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір упаковки | 95х20х20 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | в трьох точках |
- Цена: 6 095 ₴






