Геометрична видовжена люстра Island

-15%
- В наличии
- Код: MJ25-1200 BK
4 345 ₴
3 693,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Геометрична видовжена люстра Island в чорному кольорі корпусу із золотистою фурнітурою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 32 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 29х4 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Розмір упаковки | 125х40х17 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 3 693,25 ₴










