Підвісна люстра на 2 кільця з скляними палочками

- В наличии
- Код: NO4-800+600 AB
26 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель представлена у вигляді двох кілець діаметром 60 см та 80 см,які можна регулювати по висоті
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 48 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | NO 4 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 26 105 ₴






