Сучасне бра Bastone на 4 лампи

- В наличии
- Код: YG368/4
3 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний настінний світильник Bastone на 4 лампи у латунному каркасі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | YG 368 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 3 015 ₴









