Настінний світильник DOLL BLACK

- В наличии
- Код: B69-3 BK
3 425 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний настінний світильник у двох кольорах корпусу: чорний та латунь з трьома білими матовими плафонами
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Высота | 20 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 63х25х17 см |
| Серия | B 69 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 3 425 ₴




