Люстра із серії Curtis в чорному кольорі

-10%
- В наличии
- Код: MJ32-600 BK
14 795 ₴
13 315,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра із серії Curtis в чорному кольорі із золотистими кільцями
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8х4 см |
| Розмір упаковки | 64х64х22 см |
| Серия | WJ 32 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 13 315,50 ₴







