Сучасний видовжений підвісний світильник

-40%
- В наличии
- Код: DE10C/1 WT
2 265 ₴
1 359 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стриманий сучасний підвісний світильник у двох кольорах корпусу будуть доречними у кожній кімнаті вашої оселі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 45 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 68х20х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | DE 10C/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 1 359 ₴




